بانک کتاب ثبت لینک
بستن تبلیغات [X]
پوستر دیواری : فروش پوستر دیواری

نت پیانو نت ویولن نت سنتور نت گیتار

پوستر دیواری

پوستر دیواری پوستر دیواری سه بعدی همانند کاغذ دیواری نوعی پوشش جهت پوشاندن دیوارهاست هر چند کاغذ دیواری معمولا دارای طرح های متناوب و تکرارشونده می باشد و جنسشان با پوستر متفاوت است در حالی که پوستر به شکلی طراحی می شود که تمام فضای دیوار نمایانگر یک تصویر خاص می باشد.

تصاویر پوستر می تواند متفاوت باشد از تصاویر طبیعت گرفته تا تصاویر انیمیشنی و یا بناهای تاریخی یا تصاویر سه بعدی و گاهی تصاویر دلخواه و شخصی که قابل سفارش می باشند. این ویژگی پوستر میتواند به شما برای داشتن خانه رویایی تان کمک شایانی نماید .

امروزه باتوجه به کوچک بودن فضا ها و توجه ویژه به خلاقیت در مبحث دکوراسیون داخلی استفاده از پوستر دیواری سه بعدی و انتزاعی طرفداران زیادی پیدا کرده است.

پوستر دیواری سه بعدی

پوستر سه بعدی همان پوستر دیواری است که دارای سایه هایی در تصویر است که یک بعد جدید به دیوار اضافه می کند.

نحوه نصب پوستر شبیه نصب کاغذ دیواری است با این تفاوت که قسمت ها و شیت های پوستر دیواری در کنار هم نمایی از تصویر انتخابی را به نمایش می گذارد.

نکته مهم در فروش پوستر دیواری این است که پوستر دیواری با استیکر های پشت چسب دار تفاوت دارد , استیکر ها معمولا طرح های برش خورده ای هستند که روی هر دیواری قابل چسباندن هستند و معمولا همه فضای یک دیوار را نمی پوشانند.

این روز ها با توجه به تنوع بالا در طرح های پوستر می توان گفت همه افراد با همه سلیقه ها می توانند از این دست محصولات انتخاب های رضایت بخشی داشته باشند.

پوستر برای همه فضا ها قابل استفاده است بهترین محل برای نصب یک پوستر معمولا دیوار اصلی محیط مورد نظر می باشد و بنا به کاربرد محیط طرح پوستر میتواند انتخاب شود.

هنگام فروش پوستر دیواری توصیه می شود فقط یک دیوار را با پوستر بپوشانید و برای پوشش بقیه دیوار ها بنا به فراخور فضا از کاغذ دیواری استفاده نمایید و هنگام نصب از نصابان حرفه ای این حوزه کمک بگیرید.

[ بازدید : 2 ]

[ سه شنبه 24 بهمن 1396 ] [ 12:18 ] [ مبنا ]

[ ]